آغاز به کار کتابخانه در سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی سالی توام با سلامتی و شادکامی برای همه مراجعان محترم به اطلاع می رساند اولین روز آغاز به کار کتابخانه در سال ۱۴۰۰، شنبه ۱۴ فروردین ماه می باشد. لازم به ذکر است ساعت کاری کتابخانه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می باشد.

نحوه جستجوی منابع کتابخانه در پورتال

به اطلاع مراجعان محترم پورتال کتابخانه مرکز می رساند، با توجه به اشکال باکس جستجوی ساده، خواهشمند است تا برطرف شدن اشکال، جهت جستجو از قسمت “جستجوی پیشرفته” استفاده نمایید.

آغاز به کار پورتال کتابخانه مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور

با نهایی شدن مرحله بروزرسانی نرم افزار آذرسا، پورتال کتابخانه مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، از تاریخ ۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ آغاز به کار میکند. علاقه مندان به عضویت در کتابخانه، میتوانند با عضویت در پورتال از امکانات و مجموعه کتابخانه استفاده نمایند.

خبرنامه های داخلی مرکز

ردیف شماره و ماه  لینک دانلود ۱ شماره ۱- فروردین و اردیبهشت ۹۸ لینک دانلود ۲ شماره ۲- خرداد ۹۸ لینک دانلود ۳ شماره ۳- تیر ۹۸ لینک دانلود ۴ شماره ۴- مرداد ۹۸ لینک دانلود ۵ شماره ۵- شهریور ۹۸ لینک دانلود ۶ شماره ۶- مهر ۹۸ لینک دانلود …

ساعات کاری، شرایط استفاده وامکانات کتابخانه

کتابخانه مرکز در روزهای کرونایی، از روزهای شنبه الی چهارشنبه، از ۷:۳۰صبح تا ۱۴:۳۰ بعدازظهر آماده خدمت رسانی به مراجعان محترم می باشد. استفاده داخل سالن، برای عموم آزاد است. مراجعان غیر عضو با ارائه کارت طرح غدیر و یا به امانت گذاری کارت ملی، می توانند تا دو جلد …

سلام دنیا!

به وردپرس فارسی خوش آمدید.‌ این نخستین نوشته‌‌ی شماست. می‌توانید ویرایش یا پاکش کنید و پس از آن نوشتن را آغاز کنید!